Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Horoskop na rok 2024

Letos se vám podaří velmi dobře propojit osobní i profesní rovinu života, proto všem přípravám a úvahám věnujte dostatek pozornosti, aby všechno dopadlo podle vašich představ. Se svým protějškem můžete uzavřít zajímavá a výhodná partnerství. Saturn vám v tom dodá obezřetnost, pečlivost a vytrvalost, s ostatním si už poradíte sami. Pomůže vám v tom také péče o duševní pohodu, ale zkuste i změnu vizáže.

Láska a přátelství

Záležitosti lásky se tento rok dostanou do velmi zvláštní situace, kdy se zadaným Střelcům může podařit přímo husarský kousek, a to vytvořit se svým partnerem obchodní značku. Rozhodně to váš vztah posune dál.

Peníze a práce

Přísný a pečlivý Saturn vám letos nedovolí, abyste pracovní povinnosti zanedbávali, přeskakovali nebo odbývali. Částečně odoláte jeho snahám o zpomalení a podaří se vám svou práci odvádět v nejlepší kvalitě.

Rodina a vztahy

Jakmile se letos rozhodnete pro nové koníčky a volnočasové aktivity, počítejte s tím, že to zaujme i někoho dalšího z vaší rodiny a bude se k vám chtít připojit. Budete tak trávit více času pohromadě.

Zdraví a kondice

Pevné zdraví se vás bude držet, milí Střelci, takže se nemusíte ničeho bát. Věnujte dost času a energie svému vzhledu, požádejte o radu profesionály v oboru a udržujte se v příjemném duševním rozpoložení.