Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Horoskop na rok 2022

Milí Střelci, máte možnost poučit se z minulých chyb, abyste je již neopakovali. Tento rok nebude nijak zásadní, velké změny se nechystají. Budete řešit běžné záležitosti, které se týkají financí, dovolených či trávení volného času. Takže, když to shrneme, čeká vás spíše klidnější období, i když samozřejmě nějaké to řešení problémů se vyskytne, ale nic fatálního. Jen se naučte lépe hospodařit s financemi.

Láska a přátelství

Na lásku si sice počkáte až do jara, ale bude stát za to. Vztahy budou láskyplné, uspokojivé, plné vášně a pohody. Ani tady nehrozí větší zvraty či problémy. Užijte si romantiku, návštěvu kina nebo výlety.

Peníze a práce

Výsledky, které vidíte v pracovní oblasti, vás motivují k ještě větším výkonům. V průběhu roku se váš elán bude zvyšovat. Tím očekávejte i finanční přínos. Stanete se týmovým hráčem a lidé kolem vás to ocení.

Rodina a vztahy

V rodině vás čekají menší změny, může to být sňatek váš nebo někoho z příbuzných, naopak se váš potomek může chtít osamostatnit nebo odjet na stáž do zahraničí. Je možné narození dítěte nebo pořízení mazlíčka.

Zdraví a kondice

Zakažte si stresy nebo si naordinujte delší odpočinek. Také by vám mohly pomoci výlety do přírody, četba knížek nebo návštěva masáží. Určitě se snažte hodně spát a zdravě stravovat. To všechno vám dodá sílu.