Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na rok 2022

Pokud nevíte, kam své kroky směřovat, je načase, abyste si vysnila svoji realitu. Všechno do čeho se nyní pustíte, bude mít zelenou. Vesmír se spojí, abyste dosáhli všeho, co chcete. Ale budete pro to muset také něco udělat. V každém případě budete mít dostatek energie a odhodlání, abyste dosáhli úspěchu, po kterém toužíte. Pokud chcete udělat změny, udělejte je, přinese vám to pocit štěstí a uspokojení.

Láska a přátelství

Tento rok bude ve znamení lásky, spokojenosti a vášně. Zpočátku to tak vypadat nebude, budete si muset nějaký měsíc počkat, ale potom to bude stát opravdu za to. Zachovejte si svůj optimismus a nadhled.

Peníze a práce

Pokud podnikáte, nebo byste se rádi do samostatně výdělečné činnosti pustili, očekávejte velký úspěch. Zákazníci se k vám pohrnou a finance také porostou. Pokud jste zaměstnaní, čeká vás zvýšení platu či odměny.

Rodina a vztahy

V práci se budete realizovat, to ale přinese trochu problémy v rodinném životě. Vaši blízcí vám budou vyčítat nedostatek času. Zkuste si přece jen občas odpočinout a rodinu vzít na společný výlet.

Zdraví a kondice

Zdraví bude skvělé, přesto se zaměřte na různé alternativní zdroje, abyste se o své zdraví postarali. Pomoci by vám mohla různá cvičení, meditační techniky a také zapojte bylinné čaje nebo homeopatika.