Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na rok 2024

V roce 2024 se ve vašem životě odehraje mnoho krásných událostí, které vás mohou motivovat k pozitivním změnám. Uvidíte, že se vám bude dařit, pokud budete k novým šancím přistupovat s otevřeným srdcem i myslí. Čekají vás nádherné zážitky v lásce i rodině, zdraví vám bude dobře sloužit, a i s penězi na tom nebudete vůbec zle. Opatrní ale musíte být v zaměstnání, kde se najednou objeví závistiví kolegové.

Láska a přátelství

Milé Váhy, vy se tedy máte opravdu nač těšit. Romantická Venuše a rázný Mars vám do milostné oblasti přinesou přívaly lásky, vzrušujících prožitků a romantických chvilek. Vyloučeny nejsou ani sňatky.

Peníze a práce

Po finanční stránce se vám letos povede skvěle a dostanete dost šancí na lepší zabezpečení sebe i rodiny. Ovšem v práci budete muset hodně taktizovat a chovat se diplomaticky, abyste odolali léčkám.

Rodina a vztahy

Vaše rodina se letos může rozrůst o nové členy, které přivítáte s radostí a láskou. Ať už to bude narození děťátka nebo svatba v rodině, kdosi nový vnese do vašeho domova krásnou, pozitivní energii.

Zdraví a kondice

Po fyzické stránce budete letos fit, a tak se nemusíte obávat žádných nástrah, co se týká zdraví. Pozlobit vás ovšem může vaše psychika, kdy vás sem tam přepadnou smutky. Dbejte o svou duševní pohodu a hygienu.