Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na rok 2020

Jaký šlágr můžete očekávat v roce 2020 vy, milé Váhy? Dynamický Saturn nebude skoupý na hluboké myšlenky. Ponouká k tomu, abyste se zbavili všech záležitostí, které vás drží při zemi. Ve spolupráci s Plutem a zátěžovým Jupiterem upozorňují na nutnost vnímat svět v mnoha barvách. Nebojte se nových cest a změn. Je důležité rychleji reagovat na nabízené možnosti. Promyslete předem cíl, jehož chcete dosáhnout.

Láska a přátelství

Nedá se o vás mluvit jako o svůdcích, kteří jdou okamžitě na věc. Jemnocit, elegance i galantní chování konečně padnou na úrodnou půdu. Singles se mohou připoutat k osobitému člověku. Věkový rozdíl vás netrápí.

Peníze a práce

Čeká vás rušný rok, kdy si chvílemi připadáte jako v úle. Ačkoli nemáte rádi rutinu, občas si po ní zastesknete. V dubnu a letních měsících vás může přibrzdit nerozhodnost. Chcete, aby vám někdo vypálil rybník?

Rodina a vztahy

Na soukromé půdě budete potřebovat více nadhledu na konto rodičů a starších příbuzných. Konfliktními tématy jsou profese i případné stěhování. Čemu naopak kvete pšenka, to je cestování a volnočasové aktivity.

Zdraví a kondice

Opatrnosti není v tomto roce nikdy nazbyt. Planetární velikáni doporučují chránit kosti a klouby, které jsou nejnáchylnější ke zranění i nepříjemným onemocněním. Ve druhé polovině roku nechtějte bořit rekordy.