Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Horoskop na rok 2021

Možná jste si mysleli, že vás nic nového nečeká, ale opak je pravdou. Omezené možnosti roku 2020 vás vyprovokují hledat více svobody v roce 2021. Procházky, výlety, dny na chatě, práce kolem domu a plno aktivit, které jste už dříve zamítli, to budou vaše novinky. Budete vařit nová jídla, seznamovat se s novými lidmi a radovat se ze života. Starost o partnera, která se periodicky vrací, vám ji nezkazí.

Láska a přátelství

Přestože partner je složitý člověk a máte s ním dlouhodobě starosti, oplácí vám lásku láskou. Proti minulosti dost zkrotl. Užíváte s ním klidu, který jste dříve neznali. I jeho zdravotní stav se zlepší.

Peníze a práce

Práce vás baví a v podstatě si můžete vybírat, co chcete dělat, a co ne. Ve vašem okolí jsou lidé, kteří udělají to, co vy nestíháte či nechcete, a pomohou vám s radostí. Odměna je přiměřená, užíváte si života.

Rodina a vztahy

Vaše rodina se postupem let hodně semkla a v dobrém bude ze své pospolitosti těžit, pomůžete si navzájem. Také proběhne mnoho milých setkání. Ohlídejte si proto svůj ostrý jazyk, ať zbytečně nikoho nezraníte.

Zdraví a kondice

Některé dlouhodobé starosti se vyřeší a vaše zdravotní potíže se tím zlepší. Blízcí vám dodají novou energii, kdy bude třeba. Stále si ale hlídejte močové cesty a dýchací cesty - pijte bylinné čaje, choďte ven.