Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na rok 2022

Milí Vodnáři, máte mnoho nových nápadů, které jste schopni realizovat. Jen se do ničeho nevrhejte po hlavě, ale naopak všechno zvažte a naplánujte. Někdy je lepší nechat se nést proudem, v tomto roce ale půjde spíše o zvážení a přesné naplánování vašich kroků. Pokud tyto zásady dodržíte, očekávejte přísun všeho dobrého, co vám může vesmír nabídnout. Pracujte rovněž na sobě, dále se vzdělávejte.

Láska a přátelství

Následujte své pocity a intuici a nemůžete udělat chybu. V milostných záležitostech se vám díky píli bude dařit a nečeká vás žádné mimořádné zklamání. Naopak, protějšek vás bude milovat až za hrob.

Peníze a práce

V tomto roce dostanete spoustu příležitostí profesně zazářit. Navíc se vám může rozběhnout podnikatelská činnost, kdy nápor zákazníků budete sotva zvládat. Vás to ale naopak bude inspirovat k většímu odhodlání.

Rodina a vztahy

Máte velké plány a rodina s nimi nemusí vždy souhlasit. Možná vás budou podporovat, pak ale přijdou chvíle, kdy vám dají najevo, že už to přeháníte. Toho si ale nevšímejte, musíte věřit hlavně sami sobě.

Zdraví a kondice

Vyhýbejte se stresu. Můžete se uvnitř cítit v pohodě, i když kolem vás bude zuřit bouře. Je to jen o cviku a vnitřní vyrovnanosti se světem i se sebou samým. Uvidíte, že vám tato pohoda hodně pomůže.