Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na rok 2023

Jestliže jste milí Vodnáři nikdy nezažili lásku jako z románu, letos se to mnohým z vás poštěstí, když se na vás zaměří Amor se svými šípy. Nenechte se odradit a poddejte se tomu, protože z toho může vzniknout opravdu nádherný vztah. Ani v práci nebudete pozadu se svou optimistickou energií a pustíte se do tak zajímavých projektů, které mohou do kariérní výšin vystřelit zaměstnance i podnikatele.

Láska a přátelství

Na konci března letošního roku vás mohou zasáhnout šípy Amorovy, a tak budete mít možnost zažít lásku jako z románu. Vztahy, které letos navážete, budou mí dlouhodobý charakter a vy můžete být šťastní.

Peníze a práce

První polovina letošního roku vás překvapí ambiciózními a odvážnými plány, které se urodí ve vaší hlavě, a vy dostanete ohromnou chuť je realizovat. Ti, kteří chtějí podnikat, by měli využít prázdnin.

Rodina a vztahy

V rodině se začátkem roku rozhostí krásná atmosféra a bude dobré ji udržovat, pěstovat a pečovat o ní, aby u vás zůstala až do léta. Naučte se dělat spravedlivé kompromisy, na podzim to budete potřebovat.

Zdraví a kondice

Dejte se letos do takových úprav domova, které budou především prospěšné vašemu zdraví. Jde o čistotu čalouněného nábytku, zdí a ovzduší. Předejdete tím problémům s dýcháním a pokožkou, a to nejen u vás.