Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Horoskop na dnešní den

Když vám dnes miláček projeví své city nějakým romantickým gestem, nemusí to zákonitě znamenat, že se stalo něco nepříjemného. Naopak, možná vám chce v této složitě době vyseknout poklonu a dát vám najevo svou náklonnost. Berte to z té lepší stránky.

Láska a přátelství

Od partnera se vám může dostávat momentálně darů a velké přízně. Nemusíte ho hned podezírat z nějakých nekalých akcí.

Peníze a práce

Vaše pracovní predikce se mohou plnit do detailů a vám roste s každým úspěchem sebevědomí. Pozor, abyste nepůsobili nadřazeně.

Rodina a vztahy

Nedoprošujte se někoho, kdo si z vás dělá legraci a tahá vás za nos. Naopak si ho hned přestaňte všímat, bude překvapený.

Zdraví a kondice

Je známo, že sůl zadržuje vodu v těle. Pokud tedy máte právě takové obtíže, snižte její spotřebu a používejte kvalitní druhy.

Aktivity vhodné pro dnešní den

Kreativní psaní, ruční práce, výtvarné techniky s dětmi, domácí lázně, masáže chodidel a dolních končetin, vydatný spánek.

Co vás čeká zítra

Blížící se víkend ve vás vyvolá smutné vzpomínky na setkání a posezení s přáteli, ke kterým teď nejsou vhodné podmínky. Nebojte se, Vodnáři, situace se jistě pomalu značně zlepšovat. Dnes tedy jediné, co můžete udělat, je své přátele obvolat a popovídat si.

 

Vodnář na webu Proženy.cz »

Zavolejte našim poradcům

Dnešní vztah Vodnáře k ostatním znamením

 

Astročlánky »

Padající hvězdy Lyridy Padající hvězdy Lyridy

V dubnu nás čeká nebeská podívaná, nezapomeňte si nachystat své přání! Dubnovou...

Celý článek »