Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Září

Na vaši hlavu dopadají náročné úkoly, které zvládáte s přehledem. Dá se říci, že je to pro vás výzva, která vás baví. V tomto ohledu nemusíte mít žádné obavy, práce a náročné budete mít víc než dost. Ale vy si s ní lehce poradíte. Máte velmi dobrou paměť a ještě lepší logické myšlení. Třeba by stálo za to, kdybyste se vypravili na zkušenou do ciziny, kde byste se mohli ještě přiučit dalším směrům.

Láska a přátelství

Opačné pohlaví má o vás opravdu velký zájem. Vy to ale zatím vnímáte s nadhledem a mezitím pozorujete cvrkot. A když k tomu ještě přičteme optimistickou náladu, protějšci vám budou ležet u nohou.

Peníze a práce

Nechybí vám schopnosti ani sebevědomí. Takže pokud si hledáte novou práci, určitě je to cesta dobrým směrem. Můžete si jen polepšit. Určitě ale neškodí, pokud se naučíte třeba nějaký další jazyk.

Rodina a vztahy

Máte spokojenou rodinu, přenášíte na ně svoji pozitivní energii a berete je všechny takové, jací jsou. Nemáte žádnou potřebu kýmkoliv manipulovat, takže se s vámi vaše rodinka bude cítit výborně.

Zdraví a kondice

Zdraví vás příliš trápit nebude. Jen pár dní vás nějaký neduh vyřadí z provozu a nikdo nebude vědět, co to je. Ale jak to přijde, tak to také odejde. Určitě to nebude vážné. Naordinujte si odpočinek.