Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Září

Milí Lvíčci, máte vnitřní jiskru, šarm, osobitý humor a vypadáte úžasně, takže opačné pohlaví se na vás lepí. Pozor ale na vaše výbuchy emocí, protože to vás v očích partnera může hodně degradovat. Raději se tedy zaměřte na své pocity a naučte se je ovládat. V zaměstnání se vám určitě dobře daří, jste šikovní, doplňujete si vzdělání a snažíte se pracovat na sto procent. Nezapomínejte ale na sebe.

Láska a přátelství

Jste si vědomi svých předností, které využíváte ve vztahu k opačnému pohlaví. Podaří se vám získat protějšek snů, ale dejte si pozor, abyste o něj nepřišli, protože ho nebude bavit snášet vaše nálady.

Peníze a práce

Peníze máte, a tak utrácíte. Jenže si neuvědomujete, že je budete potřebovat ještě za pár dní. Nakupujete luxusní věci a drahé potraviny, ale vůbec je nestačíte spotřebovat. Plánujte lépe domácnost.

Rodina a vztahy

Hodně financí věnujete na péči o sebe, kosmetické a kadeřnické služby, masáže, úpravu a změnu zevnějšku, včetně líčení a celkové vizáže. Bohužel ale nebudete spokojeni a navíc to stojí moc peněz.

Zdraví a kondice

Máte moc energie, ale využíváte ji špatným způsobem. To vám může přinést úrazy, protože jste zbrklí a pouštíte se do věcí, na které prostě nemáte. Co se týká adrenalinových sportů, jděte na to pomalu.