Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Duben

Poslední dobou si připadáte poněkud osiřelí, protože společenský ruch kolem se utlumil a blízcí lidé řeší své starosti a moc se vám nevěnují. To se ale brzy změní. Merkur i Venuše vstupují do trigonu s vaším znamením a vše bude mnohem vice podle vašich představ. Dokonce potkáte pár lidí s podobnými hodnotami a smyslem pro humor, a ti zaženou všechny chmury. Ocení vás a pocity opuštěnosti se rozplynou.

Láska a přátelství

Snadno získáte pozornost někoho, kdo se vám na první pohled líbí. Je to vzájemné. V polovině měsíce dejte pozor, abyste tuto bytost neodradili emočními výkyvy. Nesnažte se oslnit, laďte se spíš do pohody.

Peníze a práce

V práci řešíte problémy bystrou analýzou situace, jste pečliví a vše vám jde od ruky. Jste ceněni a chváleni. Pořád to však není ten kariérní postup, který jste si vysnili. To nic, koncem měsíce se to změní.

Rodina a vztahy

Pro svou rodinu jste tím sluncem, kterým chcete být. Jsou rádi ve vaší společnosti, tím spíš, že je překvapujete osobními pozornostmi. I oni vás překvapí a dostanete cennou věc, kterou jste si odpírali.

Zdraví a kondice

Jarní únava se nevyhne ani Lvům, takže je tu a vy jednejte podle toho. Víkendy ať jsou opravdu o odpočinku. Zelená čerstvá strava každý den. Rozhodně nepřepínejte své síly, neprošlo by vám to.