Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Leden

Leden pro vás bude náročný měsíc především z toho důvodu, že vás čekají časté změny. Ze strany protějšku dojde k ochlazení a ani vy na tom nebudete líp, zamilovaností zrovna zářit nebudete. Rovněž finance nebudou nijak valné. Ale v první půlce měsíce dojde ke změně k lepšímu, což se opět změní, ale konec ledna už bude mnohem pozitivnější. Na vaši stranu se totiž přikloní nejeden vesmírný dobroděj.

Láska a přátelství

Nezadaní potkají polovičku stejně laděnou jako jsou oni. Budou podnikat výlety a jiné aktivity a srdce budou mít na dlani, což se o těch déle zadaných říci nedá. Tam budou převládat spíše problémy.

Peníze a práce

Začátkem ledna budete nabití pracovní energií a úkoly vám půjdou od ruky. Jenže váš vedoucí si vždycky najde nějaký problém a bude řešit, co se mu na vaší práci nelíbí. Vy si ji ale dokážete uhájit.

Rodina a vztahy

Sice je po Vánocích, ale vy se rozhodnete, že si vaše obydlí zaslouží nějaké větší změny. Nápadů máte spousty a pustíte se do úprav zevnitř i zvenku. Vaše rodina vám v tom bude s nadšením nápomocná.

Zdraví a kondice

Měli byste se zaměřit na zdravější a kvalitnější potraviny. Zcela vynechte tučnou stravu, cukry a bílou mouku. Uvidíte, že se začnete cítit časem mnohem lépe, více nabití energií a s pozitivní myslí.