Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na měsíc Březen

Tento měsíc pro vás bude znamenat jisté konkurenční nepříjemnosti ve všech oblastech. A to i v lásce. Potkáte idol svých snů, se kterým je vám velmi dobře. Brzy ale zjistíte, že nejste jediní, komu se protějšek líbí. Protože však máte svoji hrdost, zachováte si nadhled a situaci vyřešíte. V zaměstnání se pro změnu musíte popasovat se zájmem kolegů o stejnou pozici, o kterou právě usilujete i vy.

Láska a přátelství

Jste plni optimismu, který k vám přitahuje protějšky a můžete si vybírat. Brzy zjistíte, zda byla volba správná, protože nejste jediní v životě tohoto člověka. Naštěstí nechcete ve svém životě lži.

Peníze a práce

Peníze se k vám jen hrnou. Vy si začínáte dopřávat a kupujete věci, které úplně nepotřebujete. Obdarováváte také své blízké. Jenže nakonec zjistíte, že už studna vyschla a další finance se nesypou.

Rodina a vztahy

Začnete měnit svou vizáž, přejdete k lepšímu kadeřníkovi, který s vašimi vlasy udělá zázraky. Rovněž změníte styl oblékání. Ale to není vše, dostanete chuť se vzdělávat a přihlásíte se na různé kurzy.

Zdraví a kondice

Patrně pociťujete nějaké změny na svém krevním oběhu. Může vám být často zima, taková ta vnitřní, kdy se nemůžete zahřát, ať děláte co děláte. Zajděte si k lékaři a nechte se raději pořádně vyšetřit.