Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na měsíc Únor

Máte neustále pocit, že se k vám lidé chovají arogantně a s nezájmem, nebo že vás využívají? Měli byste přehodnotit své myšlení a jednání k ostatním. Protože lidé si k vám dovolí jen to, co vy jim sami dovolíte. Určete si hranice, a za ty nikoho nepouštějte. Musíte to ale dodržet a uvidíte, že časem se chování jiných k vám výrazně zlepší. Protějšky si vybírejte srdcem a nejen po fyzické stránce.

Láska a přátelství

Váš protějšek se k vám chová dosti arogantně. Nemá smysl, abyste se snažili tento stav měnit. Ale nebojte se, ten správný partner na vás teprve čeká a nebude to trvat dlouho. Je již na cestě k vám.

Peníze a práce

Tento měsíc si nezařizujte žádnou půjčku, pojistku ani nic podobného. Nebude vám v těchto záležitostech přáno. Nechte si spíše poradit od odborníka a peníze šetřte. Budou se vám v budoucnu hodit.

Rodina a vztahy

Tento měsíc bude nakloněn setkávání s přáteli. Vzájemně se obohatíte o zkušenosti a nové pohledy na život. Také vás to posune a vy dostanete chuť se dále vzdělávat a budete otevřenější novým věcem.

Zdraví a kondice

Vaše zdraví bude oslabené, budete náchylní k horečnatým onemocněním, chřipkám, angínám, různým zánětům. Proto o svoji fyzickou stránku pečujte preventivně, jezte dostatek vitamínů a navštivte saunu.