Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na měsíc Květen

Váš nadřízený není s vaší prací spokojen a bude to s vámi řešit. Nechcete ustoupit ze svého stanoviska, ale budete muset, přece jen jste zaměstnanec. Nakonec uznáte, že se na záležitosti dá dívat z různého úhlu pohledu a své povinnosti začnete řešit lépe. Váš idol se vám začne v dohledné době odcizovat, takže dojdete k závěru, že bude lépe vztah ukončit a najít si někoho, kdo se k vám bude hodit.

Láska a přátelství

S vaším vztahem je to jak na houpačce. Zjistíte, že k vám dotyčná osoba není upřímná, navíc se chová nepředvídatelně a vy nikdy nevíte, na čem jste. Zkuste se poohlédnout po vhodnějším partnerovi.

Peníze a práce

Pokud řešíte pokuty nebo nepříjemné jednání s úřady, snažte se všechno urovnat. Jinak se do problémů zamotáte ještě více. Neškodilo by, kdybyste se poradily s odborníkem, nejlépe přímo s právníkem.

Rodina a vztahy

Pokud jste samy, může vám být smutno a toužíte po někom, kdo by vám byl blízký. Rodina se vás snaží povzbudit, ale vy chcete být samy. Udělejte si radost, něco si kupte nebo se jděte projít do lesa.

Zdraví a kondice

Možná trpíte kašlem nebo vás bolí na průduškách. Zajděte si k lékaři, aby vás pořádně prohlédl. Pokud kouříte, přestaňte s tím. Naučte se také dobře a zhluboka dýchat, vyhýbejte se prašnému prostředí.