Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na měsíc Květen

Ideální období to příliš nebude. V lásce pocítíte stagnaci a vztah vás přestane pomalu bavit. Není moc naděje, že by se znovu rozhořel, ale nemusíte ho hned opouštět, možná příští měsíc vám budou hvězdy více nakloněny. V zaměstnání budete taktéž pociťovat útlum a pracovní úkoly vám nepůjdou od ruky. Zamyslete se, zda není čas pomalu přejít na jinou činnost, nebo si dodělat další rekvalifikaci.

Láska a přátelství

Dejte si pozor, ať se příliš nezamilujete. Vaše nová láska to totiž s vámi nemyslí úplně upřímně a stále se ještě hledá. Mohla by vám tedy pořádně ublížit. Měli byste si prověřit, jak to s vámi myslí.

Peníze a práce

Dejte si nyní pozor na svoje finance, nepodléhejte reklamám, neuzavírejte obchody, ani si neberte půjčky. Později byste toho litovali. Nějakou dobu si peníze ukládejte, a potom se teprve rozhodněte.

Rodina a vztahy

Zjistíte, že vás někdo ošklivě pomlouvá a vy nevíte, jak tomu zamezit. Největší šok pro vás potom bude, když zjistíte, že dotyčná osoba je z vaší rodiny. V té chvíli si to s ní budete muset vyjasnit.

Zdraví a kondice

Asi vás potrápí astma. Může to mít duchovní příčinu. Zkuste prozkoumat své nitro, zda nemáte strach ze života či nepotlačujete emoce a nedáváte vždy přednost přáním druhých lidí před svými vlastními.