Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na měsíc Květen

V zaměstnání budete trochu zbrklejší a chyby vás neminou. Dobré bude, že si je uvědomíte a budete mít snahu je napravit, což bude sympatické vašemu nadřízenému. Peněz sice nebudete mít nadbytek, ale také nebudete strádat. Možná si k vám někdo přijde finance vypůjčit, ale nedělejte to. Špatně byste je dostávali zpátky. Raději přemýšlejte, jak si odpočinout a zařiďte si vhodné ubytování na horách.

Láska a přátelství

Jeden protějšek na vás může oči nechat a říká vám jenom sladká slovíčka. Jste šťastní a zamilovaní. Jenže vystřízlivění přijde docela brzy, když zjistíte, že to všechno jsou jen slova, ale činy žádné.

Peníze a práce

Máte spoustu pracovních plánů, rozmyšlené do detailů. Jenže jste nějak unaveni a práce vám nejde tak rychle, jak jste doufali. To nevadí, zpomalte a ono to zase všechno půjde. Nebuďte na sebe přísní.

Rodina a vztahy

Jste plánovací typy. Máte všechno do detailu naplánované, práci i zábavu. Vždycky vám to takto vycházelo, ale teď nejste schopni svoje plány plnit. Bude zase lépe. Vytáhněte raději rodinku za zábavou.

Zdraví a kondice

Problémy se nedají řešit alkoholem. Možná vás to na chvíli otupí, ale potom bude hůř. Takže žádný alkohol a přejídání. To by vám opravdu nepomohlo. Zvažte docela jiné možnosti, jak všechno vyřešit.