Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na měsíc Únor

Máte chuť do života a do všeho nového. To by vám mělo přinést užitek. Protože co vyzařujete, to se k vám mnohonásobně vrátí. V lásce tedy potkáte někoho, kdo s vámi rád půjde životem a s kým si budete dokonale rozumět. V zaměstnání se vám podaří zvládnout velmi náročné úkoly a nadřízený bude nadšený vašim zájmem o firmu. Budete dostávat stále náročnější práci, ale to také bude znamenat vyšší plat.

Láska a přátelství

Dlouho jste čekali na někoho, s kým vám bude dobře. V únoru vám bude nakloněna Venuše, takže vám do cesty pošle ten pravý protějšek pro vás. Dařit se bude i dlouhodobě zadaným, jiskra opět přeskočí.

Peníze a práce

Kromě běžné práce se najdete také v obchodní činnosti. Máte talent jednat s lidmi, takže nebudete mít problém někoho o něčem přesvědčit. Bude to velmi zajímavý přivýdělek a další příjem do rozpočtu.

Rodina a vztahy

V rodinném prostředí se cítíte výborně nejen vy, ale také vaši blízcí. Dokážete vytvořit teplo domova, kam se každý rád vrací. Můžete se proto věnovat také svým přátelům, které jste doteď zanedbávali.

Zdraví a kondice

Soustřeďte se na lymfatický systém. Je velmi důležitý, lymfa totiž odvádí škodlivé látky z těla. Podpořte ji vhodnou masáží, ale najděte si zkušeného profesionála, který bude tomuto problému rozumět.