Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na měsíc Únor

Jste optimisticky naladěni a očekáváte ve svém životě jen to nejlepší. To se projeví i navenek a opravdu vás čeká velmi radostný měsíc. V rodinném prostředí převládne láska a spokojenost. V partnerském životě navíc i touha. Pokud nejste zadaní, tak toho pravého potkáte již velmi brzy. V zaměstnání to nemůže být prostě lepší. Máte takovou spoustu úžasných nápadů, že je nestíháte ani realizovat.

Láska a přátelství

Cítíte se milovaní a žádaní. Na tváři máte přetrvávající úsměv a tím si přitáhnete do života ještě více lásky. Partner, kterého si nakonec vyberete, vás nezklame a zažijete tak opět motýlky v břiše.

Peníze a práce

Můžete brzy očekávat zisky, které přijdou mimo vaše běžné zaměstnání. Mohou přijít i ze zahraničí. Navíc v sobě objevíte obchodního ducha a začnete budovat svůj vlastní podnik. Pořádně to promyslete.

Rodina a vztahy

Je možné, že se doma nesetkáte s pochopením, co se týká budování vlastní firmy nebo ohledně povýšení. Rodina to ale nemyslí zle, jen se bojí, abyste se nepřetěžovali. Zkuste najít společně kompromis.

Zdraví a kondice

Pokud se vám hůře dýchá, měli byste zpozornět. Předtím ale přestaňte kouřit, pokud jste to ještě neudělali. Fyzickou zátěž si ordinujte postupně, aby to pro vaše tělo nebyl takový šok, a více spěte.