Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na měsíc Září

Váš protějšek neuznává vaše názory. Vy jste se sice snažily najít kompromisy, ale už toho máte dost, abyste pořád ustupovaly jen vy, takže začne docházet k hádkám. Nechte to zatím být a zaměřte pozornost na svůj život a své koníčky. Zasloužíte si odpočinek tam, kde je vám dobře. Pozor si dejte na podepisování smluv, protože hvězdy nejsou těmto věcem nakloněny a mohly byste se dostat do průšvihu.

Láska a přátelství

Momentálně si s vaší polovičkou příliš nerozumíte a dochází k hádkám a napadání, naštěstí jen slovnímu. Raději se nyní stáhněte a zabývejte se samy sebou, svými koníčky a přáteli. Bude vám tak lépe.

Peníze a práce

Co se týká úředních a finančních záležitostí, nejsou vám hvězdy nakloněny. Raději tedy nepodepisujte žádné smlouvy ani nepodávejte žádosti a úřadům se raději vyhněte. Aspoň do poloviny tohoto měsíce.

Rodina a vztahy

Svoji rodinu milujete, ale cítíte, že byste potřebovaly trochu klidu. Proto vyrazte někam do lázní nebo na hory, užijte si procházky, masáže, saunu a jiná zpestření, která vám i duši udělají dobře.

Zdraví a kondice

Vaše zdraví je momentálně pevné a máte spoustu vitality. Stíháte všechno, co potřebujete a ještě něco navíc. Je fajn, že se o sebe staráte a chodíte na procházky, zdravě jíte a máte kvalitní spánek.