Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na měsíc Červenec

Váš nadřízený není úplně spokojený s vaší momentální činností a dá vám to náležitě najevo. Zamyslete se nad sebou a začněte plnit to, co plnit máte. Určitě se na vás potom bude dívat jinýma očima a půjde vám na ruku. V lásce to zatím také nebude nejlepší. Budete mít kolem sebe hodně přátel i člověka, se kterým si budete velmi rozumět. Jiskra ale mezi vámi zatím nepřeskočí, půjde jen o přátelství.

Láska a přátelství

Problém vašich vztahů tkví ve vás. Nevěříte si, uzavíráte se do sebe a protějškům nedáváte šanci, aby se k vám přiblížili. Budete muset změnit sami sebe, než se změní okolnosti. Poté půjde vše rychle.

Peníze a práce

Jste ten správný zákazník, kterému každý všechno vnutí. Přemýšlejte, než něco koupíte, zda se vám vyplatí za tu věc utrácet peníze. Uvidíte, že když změníte přístup, finance na účtu zvolna porostou.

Rodina a vztahy

V rodině je někdo, kdo si myslí, že vám může organizovat život. Mohou to být rodiče nebo jiní blízcí příbuzní. Nenechte si do ničeho mluvit. Sice se urazí, ale vy si musíte vybojovat svoji svobodu.

Zdraví a kondice

Tento měsíc budete více náchylní k různým neduhům, dávejte na sebe pozor. Žijte zdravěji, spěte, odpočívejte, jezte hodně zeleniny, pijte vodu, choďte na procházky a hlavně pracujte na své psychice.