Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na měsíc Září

Partner má své chyby, ale to vy také. Momentálně se vám však nedaří své myšlenky, pocity a životy sladit. Máte pocit, že to nemá cenu. Udělejte si pauzu, ale takovou, abyste si opravdu utřídily myšlenky a emoce. Vyrazte samy někam na víkend, třeba na horskou chatu, kde budete bez přátel a rodiny. V klidu přírody přemýšlejte, jak situaci vyřešit. V zaměstnání se dost zapotíte, úkolů bude přibývat.

Láska a přátelství

Nezadané potkají fajn protějšek, nebo si to aspoň myslí. Zanedlouho totiž zjistí, že mu nemohou věřit. Raději se mu tedy s ničím vážným nesvěřujte, protože by se to bohužel časem obrátilo proti vám.

Peníze a práce

Nevěřte reklamám. Pokud to uděláte, bude vám to tahat finance z kapsy. Také pozor na nebankovní půjčky, momentálně byste si raději neměly brát žádnou půjčku, raději vše vyřešte pracovními přivýdělky.

Rodina a vztahy

Emočně na tom nejste nejlépe. Nejprve se u vás projeví melancholie, smutek a pak výbuchy vzteku. Můžete tím ubližovat nejen sobě, ale i svému okolí. Budete se muset dát dohromady a jít k psychologovi.

Zdraví a kondice

V teplém počasí se dobře pije vychlazené pivo nebo drinky. Dejte si ale pozor, ať se z toho nestane pravidlo. Mohlo by to přejít k návyku a alkoholismu. Co nejvíce omezte pití alkoholických nápojů.