Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Horoskop na měsíc Duben

Vysoce citliví lidé ve znamení Ryb, poslední dobou se často noříte do hlubin své duše, do hlubin svého smutku, o kterém nechcete nikomu nic říct, aby si bližní nedělali starosti. Pokračujte tedy hlouběji, ve svém nitru naleznete sami sebe a Ducha. Onen velký Duch Indiánů, Duch, který vedl Buddhu i Krista. Sídlí ve vás a dává vám svou lásku a směr. Kdykoli vám odpoví na všechny otázky. Mluvte s ním.

Láska a přátelství

Fakt, že jste emocionální bytost, vám dává velkou pružnost ve vztazích. Reagujete na změny u svých nejbližších, umíte je pochopit a podpořit. To je skvělé. Zkuste jim předat zprávu, že všechno je v pořádku.

Peníze a práce

V zaměstnání se mění nároky na vaši osobu a také celý systém. Možná je to trochu zatěžkávající situace, vy se jí však zhostíte s velkou elegancí a lehkostí. Zjistíte, že nový systém vám vyhovuje lépe.

Rodina a vztahy

Čeká vás objevný moment, že nejen vy musíte vše udělat pro rodinu, ale i naopak, rodinní příslušníci rádi udělají vše pro vás. Měly byste a opravdu můžete očekávat pomocnou ruku. A takhle je to správně.

Zdraví a kondice

Vaše vitalita je obdivuhodná, cítíte se dobře a je to znát. Dovolte si radovat se. Nechte se vést intuicí a přidejte k vaší životní síle také radost z toho, že si splníte sny. Ty malé i ty velké.