Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na rok 2021

Konečně je tu řešení problému, co byste skutečně chtěli dělat a co by vás bavilo. Správná možnost se ukáže a po této stránce se váš život stabilizuje, a pokud dáte šanci lásce, totéž nastane i v partnerském vztahu. Možná jste doteď viděli spoustu negativ a neuvědomili jste si pozitiva. Je možné, že jste chtěli partnera násilně měnit, ale on nebo ona vás miluje přes všechny konflikty, které jste vytvořili?

Láska a přátelství

Jste výbušní a máte své představy o tom, jak má vypadat vztah. Někdy se pokoušíte natlačit to partnerovi trochu násilím. Je však nutné, abyste jej také ocenili a nechali ho být tím, kým je. On za to stojí.

Peníze a práce

Potkali jste mnoho profesí, ale u žádné jste nevydrželi. Nemáte moc respekt k autoritám, protože jste sami sobě autoritou. Nyní máte možnost najít práci, kde bude značná míra odpovědnosti jen na vás.

Rodina a vztahy

Máte ve své rodině své oblíbence, ale i naopak. Dáváte svou přízeň těm, s nimiž si rozumíte, ty druhé ignorujete. Možná ale můžete hodně získat, když budete trochu smířliví a najdete společný jazyk se všemi.

Zdraví a kondice

Máte racionální představu o hodnotách, ale srdce vás táhne jinam k větší svobodě a benevolenci. Měli byste ho poslechnout, protože od vašeho vnitřního konfliktu vám hrozí už značné potíže s páteří.