Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na rok 2022

Milí Lvíčci, budete muset zpomalit a více odpočívat. Tento rok zapomeňte na hektické honění a raději se věnujte věcem, které vás baví. Určitě jste poznali, že vaše dosavadní činnost vás nenaplňovala, proto přemýšlejte, co byste mohli změnit. Určitě by to chtělo zvážit novou cestu životem, hlavně tím profesním. Zaměřte se na svůj rozvoj, a to ve sféře duchovní i pracovní. Přinese vám to štěstí a spokojenost.

Láska a přátelství

Dlouhodobé vztahy budou mít zelenou. Menší neshody s protějškem hravě překonáte a posunete se dál. Ve hře bude společné bydlení, svatba nebo založení rodiny. V každém případě vás čeká příznivý rok.

Peníze a práce

Zaměřovali jste se především na peníze, uznání a kariérní postup. Opravdu vás ale toto všechno naplňuje, nebo byste se rádi vydali novou cestou, která by vás více bavila a přinášela by vám více uspokojení?

Rodina a vztahy

Rodinný život si budete opravdu užívat. Čeká vás změna, a to velká. Se svým protějškem se můžete sestěhovat, hledat lepší bydlení nebo založit rodinu. V každém případě vaše rodinné sny se vyplňují.

Zdraví a kondice

Nemoci se vám budou většinou vyhýbat, ale to neznamená, že nebude dělat nic pro své lepší zdraví. Zamyslete se nad svým jídelníčkem, jděte si zacvičit, více odpočívejte a pomoci by mohla i meditace.