Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na rok 2024

Letos před vámi budou stát opravdu velké výzvy a změny, které není radno brát na lehkou váhu. Všímejte si především mezilidských vztahů, a to jak v lásce a rodině, tak i v pracovní oblasti. Milostný život se může ubírat extrémním směrem, naopak napříč rodinou bude třeba táhnout za jeden provaz. Zlobit vás mohou závistiví kolegové v práci, kteří vám vaše zasloužené a poctivě vydřené úspěchy nepřejí.

Láska a přátelství

V tomto roce můžete očekávat opravdu bouřlivé změny na poli lásky. Ty pozitivní se budou odehrávat u single Lvů, kteří po trvalém svazku touží už dlouho. Naopak zadaní Lvi budou postaveni před bolestivá rozhodnutí.

Peníze a práce

Planeta Mars vám letos dodá sílu k tomu, abyste svou profesní oblast naplnili tak, jak si přejete. Oplýváte ctižádostivostí a touhou se vzdělávat. Zároveň si dobře hlídejte své zdroje, odkud vám jdou peníze.

Rodina a vztahy

Velmi důležitým bodem v rodinném životě budou vztahy se staršími příbuznými, ale také s dětmi. Bude třeba našlapovat opatrně a chovat se k nim vlídně, s pochopením a laskavostí. Na dovolenou se vydejte na jaře.

Zdraví a kondice

V tomto roce vám nejsou vůbec doporučované adrenalinové a fyzicky náročné sporty. Naopak rehabilitace, fyzioterapie a wellness procedury budou to pravé pro váš pohybový aparát a bolavý kosterní systém.