Reklama
 
Reklama
Reklama
 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Horoskop na rok 2020

V letošním roce máte za úkol nenechat si sebrat své výsostné postavení. Jste hrdými králi zvířat, a podle toho by mělo vypadat vaše rozhodování. Věřte intuici a nenechte se ničím zviklat. Režisérem nadcházejícího období je rozvážný Saturn. Díky němu stojíte nohama pevně na zemi, zpomalujete tempo a každý krok máte pečlivě promyšlený. I když se Uran snaží strhnout vás na svou rebelantskou stranu, nedejte se!

Láska a přátelství

Osobitý šarm máte daný do vínku, ale v tomto roce se sami nestačíte divit, jaké příležitosti v lásce vám nabízí. Od poloviny února poznáváte, kolik různých podob může vůbec mít. Sami si nestavíte žádné hranice.

Peníze a práce

Pracujete s ohromným zápalem, což garantuje výborné vyhlídky pro kariéru. Přece jen se ale objeví jedna zásadní kaňka, a totiž mezilidské vztahy. Dlouho potlačované emoce se derou na povrch a škodí vám.

Rodina a vztahy

Sounáležitost s rodinou se prohlubuje. Největší díl lásky patří dětem. Pokud jste zatím bez vlastních potomků, uslyšíte biologické hodiny. Jste pozornými rodiči. Nejbližší hýčkáte a zahrnujete je luxusem.

Zdraví a kondice

Akční nátura vám nedovoluje být chvíli v klidu. Chcete být fit, více než jindy si zakládáte na upraveném zevnějšku. Proto jste schopni dřít do úmoru. Od července do prosince byste se neměli přepínat.